Tietoa tuoteturvallisuudesta ja tietojenkäsittelystä
Täältä löydät tietoa yleisestä tuoteturvallisuudesta sekä valmistajistamme
Indiga Boy & Girl ovat Bullpadel-mailat lapsille, jotka alkavat pitää padelista, värikkäitä mailoja lapsille, jotka haluavat oppia padelia helpommin ja nopeammin.
| Weight | 280 g |
| Core | 26 mm |
| Profile | 26 mm |
| Balance | Medium |
| Shape | Tear |
| Outer core | Polyglass |
| Inner core | Evalastic |
| Control/Power | Control/Power |
| Model | Junior |