Tietoa tuoteturvallisuudesta ja tietojenkäsittelystä
Täältä löydät tietoa yleisestä tuoteturvallisuudesta sekä valmistajistamme
IONIC POWER 25 on helppokäyttöinen ja tehokas timantinmuotoinen maila, jossa on keskitasapaino ja uusi XForce-järjestelmä. Se on tarkoitettu keski- tai edistyneille pelaajille. Sen ulkoydin on valmistettu hiilikuidun ja lasikuidun sekoituksesta. Sisäydin on valmistettu MultiEvasta ja sen CarbonTube-runko on 100 % hiilikuitua.
| Product line | IONIC |
| Weight | 365-375 g |
| Core | 38 mm |
| Profile | 38 mm |
| Balance | High |
| Shape | Diamond |
| Outer core | Glaphite |
| Inner core | MultiEva |
| Frame | Carbon |
| Control/Power | Power |
| Model | Men |