Tietoa tuoteturvallisuudesta ja tietojenkäsittelystä
Täältä löydät tietoa yleisestä tuoteturvallisuudesta sekä valmistajistamme
Uusi Vertex 04 W JR 2025 on Delfi Brean virallinen junioripelaajille tarkoitettu padelmaila. Sen pinta on samanlainen kuin aikuisella, mikä parantaa pelaajan oppimista. Vertex 04 JR W on luotu junioripelaajille, joilla on korkea pelitaso.
| Product line | Junior |
| Weight | 335-345 g |
| Core | 35 mm |
| Profile | 35 mm |
| Balance | Medium |
| Shape | Diamond |
| Control/Power | Control/Power |
| Model | Junior |