Tietoa tuoteturvallisuudesta ja tietojenkäsittelystä
Täältä löydät tietoa yleisestä tuoteturvallisuudesta sekä valmistajistamme
ULTIMATE MATCH 2025. Timantin muotoinen maila kaikentasoisille pelaajille. Monipuolinen, mukava, keskitasapainoinen maila.
Timantin muotoinen maila kaikentasoisille pelaajille. Monipuolinen, mukava, keskitasapainoinen maila.
Oxdog-tekniikalla:
DSH – Double Size Holes: Rei'itysjärjestelmä, joka on suunniteltu parantamaan pelattavuutta makean paikan ulkopuolella.
PowerRibs: Rungon kiskot on suunniteltu vähentämään tärinää ja parantamaan tasapainoa.
HES-Carbon: Tuotemerkin ominainen hiili. Erittäin reaktiivinen, jäykkä ja pystyy muuttamaan kaiken soittimen tuottaman energian tehoksi. Lisäksi se pidentää mailojen käyttöikää.
Vibradamp: Neljä silikonia kahvan alla, jotka vähentävät tärinää, suojaavat pelaajan terveyttä, parantavat pitoa ja täydentävät täydellisesti kaksikerroksista pitoa pyrkiessämme minimoimaan tärinää.
RBS – Racket Balance System: 8 gramman paino kannessa, joka voidaan irrottaa helposti yhdellä ruuvilla. Sen tavoitteena on antaa pelaajalle mahdollisuus pelata mailan tasapainolla ja painolla.
| Weight | 350-365 g |
| Profile | 38 mm |
| Balance | Medium |
| Shape | Diamond |
| Outer core | HES Carbon 8K |
| Inner core | Soft |
| Frame | Carbon |
| Control/Power | Control |
| Racket case | Not Included |
| Model | Men |