Tietoa tuoteturvallisuudesta ja tietojenkäsittelystä
Täältä löydät tietoa yleisestä tuoteturvallisuudesta sekä valmistajistamme
Astrum Pro -maila on erittäin suorituskykyinen maila kentällä. Uusi ominaisuus on kaksi kerrosta 15K aluminoitua hiiltä mailan päässä, mikä tarjoaa pehmeän tunteen, mikä lisää mukavuutta ja hallittavuutta.
Tämän hiilen yhdistelmä PRO 50 -kumin kanssa (kova tiheys) tarjoaa täydellisen tasapainon hallinnan ja tehon välillä, jolloin voit nauttia jokaisesta ottelusta maksimaalisesti.
- Kaksi kerrosta 15K aluminoitua hiiltä mailan pinnalla: Tämä hiilen ja alumiinin yhdistelmä on jopa joustavampi kuin 3K ja 12K hiili. Tämän tyyppinen kuitu antaa mailalle erittäin pehmeän tunteen, mikä tarjoaa erinomaisen mukavuuden ja ohjattavuuden pelaamisen aikana.
- Pro 50 Hard density kumi, joka antaa mailalle kovemman tunteen ja jota käytetään teknisemmissä malleissa. Se on suunniteltu teknisemmille pelaajille, jotka etsivät suurempaa hallintaa ja voimaa lyönnissään.
- Pyöreä muoto, sen optimaalinen kohta on pään keskellä.
- Sen suoraan muotista luotu pään karheus erottuu stabiilisuudestaan ja kestävyydestään. Full Plane Effect -teknologian avulla voit lyödä palloa tarkemmin.
- Se sisältää Star Balance -järjestelmän mailan sydämessä, joka tarjoaa täydellisen tasapainon ja painon tasapainon.
- Noene Inside on mailan kahvaan sovellettu teknologia, joka on kehitetty yhteistyössä NOENE®:n kanssa. Uusi Noene Inside StarVie anti-shock padelikahva, joka on yksinomaan tuotemerkin mailoissa ja joka on vakiovarusteena, vaimentaa ja suojaa jopa 96 % iskujen ja tärinöiden tuottamasta negatiivisesta energiasta.
- Se on 100 % valmistettu Espanjassa, Azuqueca de Henaresissa (Guadalajara).
| Product line | Premium Line |
| Vikt | 350-370 g |
| Spelartyp | Advanced |
| Bredd kärna | 38 mm |
| Rambredd | 38 mm |
| Balans | Medel |
| Form | Rund |
| Yttre kärna | Two layers of 15K aluminised carbon |
| Inre kärna | EVA Pro 50 |
| Ram | 100% Carbon |
| Modell | Unisex |
| Ytprofil | Struktur |
| Handledsrem | Ja |