Tietoa tuoteturvallisuudesta ja tietojenkäsittelystä
Täältä löydät tietoa yleisestä tuoteturvallisuudesta sekä valmistajistamme
Tietoa myyjästä -
Tervetuloa kauppaamme! Tarjoamme laajan valikoiman korkealaatuisia tuotteita ja brändejä kaikkiin tarpeisiisi. TSG Lab on teknologiayritys, joka mahdollistaa virallisten jälleenmyyjien ja brändien tuotteiden myynnin markkinapaikoilla. Toimimme myyjänä (merchant of record) ja hoidamme asiakaspalvelun. Vastaamme viesteihin noin 6 tunnin kuluessa. Jos edustat brändiä ja haluat ymmärtää, miten toimimme, jakaa kanssamme valikoivan jakelun ohjeistuksia tai sinulla on muu brändiäsi koskeva kysymys, siirry osoitteeseen: https://bit.ly/disclaimer-for-brands
| Audio: | Ja: indbygget mikrofon |
| Billedhastighed (maks.): | 30 frames pr. sekund |
| Billedsensortype: | 1/2"""" - 8 MP |
| Brændvidde: | 4.1 mm - 12.3 mm |
| Connectivity teknologi: | Med ledning |
| Dimensioner (B x D x H): | 8.6 cm x 15.43 cm x 8.6 cm |
| Enhedstype: | Netværksovervågningskamera - fast - kugle - udendørs, indendørs - vejrbestandig |
| Interface: | Ethernet 10Base-T/100Base-TX |
| Kamera: | Farve |
| Kamera monteringstype: | Vægmontering, stangmontering |
| Maksimum opløsning: | 3840 x 2160 |
| Miljømæssige parametre (operativ): | -20 °C - 50 °C: 0 - 90% (ikke-kondenserende) relativ luftfugtighed |
| Produktbeskrivelse: | Ubiquiti G5 Professional - netværksovervågningskamera - kugle |
| Spænding: | PoE |
| Vægt: | 650 g |