Tietoa tuoteturvallisuudesta ja tietojenkäsittelystä
Täältä löydät tietoa yleisestä tuoteturvallisuudesta sekä valmistajistamme
| Aktivitet/sport: | Multisport |
| Batteri: | Genopladelig Litiumion |
| Betalingsteknologi: | Garmin Pay |
| Dimensioner (B x D x H): | 47 x 14,5 x 47 mm |
| Etui: | Rund - 47 mm - titanium, fiberforstærket polymer |
| Input: | Berøringsskærm, trykknapper |
| Konnektivitet: | Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ |
| Lagring: | 32 GB |
| Navigation: | GPS/GLONASS/Galileo-modtager |
| Passer til håndled med omkreds: | 125-208 mm |
| Produktbeskrivelse: | Garmin Quatix 7 Sapphire - Safirkrystalglas - Marine/Sports ur med bånd - blå - 32 GB |
| Produkttype: | Marine Ur |
| Rem: | Blå - bånd - silikone - udskiftelig |
| Skærm: | AMOLED - 1.3"""" - 416 x 416 pixels - Safirkrystalglas |
| Understøttet værtsenheds-OS: | iOS, Android |
| Vægt: | 70 g |