  • Lenovo Legion 27-10 27" FHD/IPS/240 Hz/0,5ms pelinäyttö
    Tämä tuote on saanut arvion 4.7/5.4.711
    Lenovo
    Tuotteen perustiedot
    Voita jokainen peli 27" Lenovo Legion 27-10 FHD/IPS/240 Hz/0,5 ms -pelinäytöllä. Siinä on AMD FreeSync Premium, elävä HDR10-värintoisto ja ergonominen mukavuus ammattitason pelaamiseen.Tutustu ominaisuuksiin
    GoldLenovo
    Valmistajan EcoVadis-luokitusLue lisää EcoVadis-luokituksesta
    alv. 0%
    Energialuokka
    Saatat tarvita myös
    Avainominaisuudet
    • 27" FHP IPS -paneeli
    • 240 Hz, 0,5 ms, 2× HDMI 2.1
    • AMD FreeSync Premium
    Katso tekniset tiedot
    Saavuta täysi kilpailupotentiaalisi 27-tuumaisella FHD/IPS/240Hz/0,5 ms Lenovo Legion 27-10 -pelinäytöllä. E-urheilun harrastajille suunniteltu 27" Full HD -näyttö yhdistää salamannopean suorituskyvyn, terävän kuvan ja kehittyneen ergonomian uppouttavaa, huippuluokan pelikokemusta varten.
    240 Hz virkistystaajuus
    Pysy askeleen edellä 240 Hz virkistystaajuuden mahdollistaman erittäin sulavan kuvan ansiosta. Jokainen liike on saumaton ja tarkka, mikä antaa etulyöntiaseman nopeatahtisissa taisteluissa.
    Nopea 0,5 ms vasteaika
    HDR10-väritarkkuus
    AMD FreeSync Premium
    Ergonominen mukavuus ja hallinta
    Vaivaton liitettävyys
    Tärkeimmät ominaisuudet
    - 27" Full HD 1920×1080 IPS -paneeli
    - 240 Hz virkistystaajuus, 0.5 ms MPRT -vasteaika
    - HDR10-sertifioitu, 99% sRGB -väriavaruus
    - AMD FreeSync Premium- ja Adaptive Sync -tuki
    - Pitkää pelimukavuutta varten TÜV Eyesafe 2.0 -sertifioitu
    Liitännät
    - 2× HDMI 2.1
    - 1× DisplayPort 1.4
    - 3,5 mm kuulokelähtö