  • Lenovo Dual verkkosovitin 40AW065BEU (musta)
    Tuotetta ei ole vielä arvioitu.0
    Lenovo
    Tuotteen perustiedot
    Koe tehokas virransyöttö Lenovo Dual -virtalähteellä, jossa on galliumnitridi (GaN) -tekniikka. Tämä virtalähde tarjoaa tehokkaan 65 W:n ulostulon ja tukee lataustarpeita kahdella USB-C-liittimellä, jotka takaavat monipuolisen laiteyhteensopivuuden.Tutustu ominaisuuksiin
    GoldLenovo
    Valmistajan EcoVadis-luokitusLue lisää EcoVadis-luokituksesta
    alv. 0%
    Saatat tarvita myös
    Avainominaisuudet
    • Galliumnitriditeknologia
    • Kaksi USB-C-ulostuloa
    • 1,5 m:n USB-C-kaapeli
    Katso tekniset tiedot
    promotion
    Lue lisää
    • Seuraavan tason lataustehokkuus
      Edistyksellisellä GaN-tekniikalla varustettu laturi tarjoaa jopa
      65 W:n nopeaa ja vakaata tehoa. Lataat laitteet tehokkaammin
      ja kosketus pysy viileänä.
    • Suunniteltu kannettaville ja muuhun käyttöön
    • Suunniteltu menemään minne tahansa
    • Yksi laturi, kaksi USB-C-porttia
      Nauti jopa 65 W:n tehosta yhdellä laitteella tai lataa kahta laitetta
      samanaikaisesti 45 W:n ja 18 W:n virranjakelulla.
      Pidä kaikki tärkeät laitteet valmiina ja ladattuina.
    Kompakti muotoilu
    Tehokas lataus
    Tämä adapteri, jonka kokonaisteho on 65 W ja jossa on kaksi USB-C-liitintä, mahdollistaa useiden laitteiden nopean lataamisen ja tukee kiireistä elämäntyyliäsi.