  • TCL 75" MQLED75L 4K LCD TV (2026)
    Tuotetta ei ole vielä arvioitu.0
    TCL
    Tuotteen perustiedot
    TCL MQLED75L Sarja yhdistää QD-Mini LEDin, 4K HDR:n jopa 1000 nitin kirkkaudella ja jopa 420 tarkalla himmennysalueella*, 144Hz virkistystaajuuden ja HVA Panelin tuottaen erittäin tarkat kontrastit sekä terävän ja värikkään HDR-kuvanlaadun.Tutustu ominaisuuksiin
    GoldTCL
    Valmistajan EcoVadis-luokitusLue lisää EcoVadis-luokituksesta
    alv. 0%
    Energialuokka
    Koko (tuuma): 75
    Hyödyllisiä palveluita
    Avainominaisuudet
    • 144Hz VRR Premium QD-Mini LED
    • Full Array Local Dimming
    • HVA Panel & 4K HDR Premium
    Katso tekniset tiedot
    TCL MQLED75L Sarja yhdistää QD-Mini LEDin, 4K HDR:n jopa 1000 nitin kirkkaudella ja jopa 420 tarkalla himmennysalueella*, 144Hz virkistystaajuuden ja HVA Panelin tuottaen erittäin tarkat kontrastit sekä terävän ja värikkään HDR-kuvanlaadun.
    Lisäksi Game Masterin, HDMI 2.1:n, ALLM:n, 144Hz VRR:n, FreeSync Premium Pron, 288Hz Game Acceleratorin ja TCL Game barin sekä kaikkien uusimpien HDR-formaattien tuen (mukaan lukien HDR10+, Dolby Vision ja Dolby Vision IQ) ansiosta tämä TCL QD-Mini LED TV on paras kumppani nauttimaan kaikista HDR-elokuvista, suoratoistosta, urheilusta ja peleistä.
    TCL MQLED75L -mallit tulevat ultraslankilla muotoilulla ja keskijalustalla.
    144Hz virkistystaajuus: Tukee 4K 144Hz -toistoa ja jopa 288Hz yhteensopivalla HDMI-lähteellä erittäin sulavaa, terävää ja reagoivaa toimintaa varten.