Tietoa tuoteturvallisuudesta ja tietojenkäsittelystä
Täältä löydät tietoa yleisestä tuoteturvallisuudesta sekä valmistajistamme
Tietoa myyjästä -
24hshop.fi on yritys, joka tarjoaa lisävarusteita kodin elektroniikalle sopivaan hintaan. Verkkomyymälästämme löydät lisävarusteita matkapuhelimille, tietokoneille, tv-peleille, tableteille, kannettaville ja muistikorteille, mutta myös tuotteita kotiin & vapaa-aikaan. Se mikä ajaa meitä eteenpäin, ovat kaikki tyytyväiset ja takaisin palaavat asiakkaat, joita olemme saaneet vuosien varrella. Jos sinulla on jotain kysyttävää, älä epäröi ottaa yhteyttä meihin. Pyrimme aina vastaamaan sinulle viipymättä, viimeistään yhden arkipäivän sisällä.
Uusi Neuron 2025 on hybridimuotoinen maila, jolla on suuri pallokiihtyvyys. Se on suunniteltu ammattilaispelaajille tai edistyneille pelaajille. Se sisältää kaksi uutta käsitettä runkoon, Neuron-sydän, jossa on poikittaissilta, joka tarjoaa vakautta vääntymisen välttämiseksi. Sitä vastoin Wave-sivuprofiili, joka koostuu kehyksestä, jossa on SHAPE-aaltorakenne, joka vaimentaa tärinää ja vähentää mailan taipumista törmäyksessä. Helppo kiihtyvyys pienemmällä vaivalla.
Ulkoydin on valmistettu Xtend Carbon 3K -hiilikuidusta, sisäydin uudesta MultiEva-kumista ja CarbonTube-runko 100 % hiilikuitua. Siinä on Vibradrive-järjestelmä tärinän vaimentamiseen. Lisäksi se sisältää Hesacore-kahvan, joka vähentää rasitusta, tärinää ja loukkaantumisriskiä.
| Product line | NEURON |
| Weight | 355-375 g |
| Core | 38 mm |
| Profile | 38 mm |
| Balance | Medium |
| Shape | Hybrid |
| Outer core | Xtend Carbon 3K |
| Inner core | MultiEva |
| Frame | CarbonTube |
| Control/Power | Control/Power |
| Model | Men |