Tietoa tuoteturvallisuudesta ja tietojenkäsittelystä
Täältä löydät tietoa yleisestä tuoteturvallisuudesta sekä valmistajistamme
| Sovellusohjattu: | Kyllä |
| Valaistus: | LED-valorengas |
| Bluetooth-profiilit: | Profiilit: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile) |
| Leveys: | 10 cm |
| Näyttö: | LED |
| Syv: | 10 cm |
| Ominaisuudet: | Kello |
| Useita huoneita: | Kyllä |
| Väri: Värejä: | Väri: jäätikönvalkoinen |
| Vahvistin: | Vahvistin: Integroitu |
| Liitännät: | 802.11a/b/g/n/n/ac |
| Handsfree-toiminto: | Kyllä |
| Speaker information: | Kaiutin - mono - aktiivinen |
| Kaiutintyyppi: | Aktiivinen |
| Korkeus: | 8.9 cm |
| ISS (Internet Streaming Services): | Palvelut: Deezer, Spotify, Apple Music, Amazon Music, Audible |
| Mukana toimitettavat lisävarusteet: | AC-virtalähde |
| Älykäs avustaja: | Alexa sisäänrakennettu |
| Viestintätyyppi: | Pilvi |
| Yhteensopiva esineiden internetin (IoT) kanssa: | Kyllä |
| Controls: | Äänenvoimakkuus, toisto/tauko, taukotoiminto, mikrofoniäänen mykistäminen |
| Materiaalit: | 55 % jälkikäteen kulutetusta kierrätysmuovista, 95 % jälkikäteen kulutetusta kierrätyskankaasta |
| Mikrofoni: | Kyllä |
| Hub: | Sisäänrakennettu |
| Ääniohjaus: | Suora |
| Anturit: | Sensorit: Liiketunnistin, lämpötila-anturi |
| Huolto ja tuki: | 1 vuoden takuu |
| Ohjaimen tekniset tiedot: | 1,73"""" |
| Virtalähde: | Verkkolaite |
| Tuotetyyppi: | Tyyppi: Älykäs kaiutin |
| Paino: | 349 g |