  • AOC Q27G3XMN/BK 27" QHD/MLED/180Hz/1ms/HAS pelinäyttö
    Tämä tuote on saanut arvion 4.6/5.4.628
    AOC
    Tuotteen perustiedot
    27" AOC Q27G3XMN/BK -pelinäyttö tarjoaa upean kuvanlaadun 180 Hz virkistystaajuudella, HDR1000-tekniikalla ja 1 ms vasteajalla. Mini-LED-tekniikka takaa elävät värit, mikä tekee näytöstä ihanteellisen valinnan nopeatempoisiin peleihin.Tutustu ominaisuuksiin
    alv. 0%
    Energialuokka
    Saatat tarvita myös
    Avainominaisuudet
    • 27" QHD Mini-LED -paneeli
    • 1 ms, 180 Hz, FreeSync
    • 2x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.4
    Katso tekniset tiedot
    promotion
    Lue lisää
    27" AOC Q27G3XMN/BK -pelinäyttö tarjoaa huippuluokan suorituskykyä ja voimakasta kirkkautta edistyksellisen Mini-LED-teknologian avulla. Se on suunniteltu pelaajille, jotka vaativat nopeutta, selkeyttä ja mukaansatempaavia värejä. Näytössä on QHD-resoluutio, HDR1000-sertifiointi ja 1 ms GtG-vasteaika virheettömään liikkeeseen ja eläväisiin yksityiskohtiin.
    180 Hz virkistystaajuus
    Nauti erittäin sulavasta pelikokemuksesta 180 Hz virkistystaajuuden ansiosta, mikä mahdollistaa nopeamman reagoinnin kilpailutilanteissa. Korkea virkistystaajuus takaa terävät visuaalit ja sujuvan pelikokemuksen, erityisesti nopeissa toimintapeleissä.
    QHD-näyttö erittäin nopealla vasteajalla
    Mini-LED ja HDR1000
    Väritarkat visuaalit
    Ergonominen muotoilu ja Adaptive Sync
    Tärkeimmät ominaisuudet
    - 27 tuuman/68,6 cm Mini-LED-paneeli
    - Korkein tuettu resoluutio: QHD/2560x1440 pikseliä
    - 180 Hz virkistystaajuus
    - 1 ms GtG-vasteaika
    - 4000:1 kontrastisuhde
    - 80 000 000:1 dynaaminen kontrasti
    - 1000 nitin huippukirkkaus
    - HDR1000-sertifiointi
    - 137,5 % sRGB / 98,5 % DCI-P3 väriavaruus
    - AMD FreeSync Premium Pro / Adaptive Sync
    Yhteydet
    - 2x HDMI 2.0 -sisääntulo
    - 1x DisplayPort 1.4 -sisääntulo
    - 1x 3,5 mm kuulokelähtö