  • ASUS ROG Swift PG34WCDN 34" QHD/OLED/360 Hz/0,03 ms näyttö
    Tuotetta ei ole vielä arvioitu.0
    Asus
    Tuotteen perustiedot
    34'' ASUS ROG Swift PG34WCDN -näyttö tarjoaa mukaansatempaavan pelikokemuksen 1800R-kaarevuudella, nopealla 360 Hz virkistystaajuudella, 0,03 ms vasteajalla, QD-OLED-terävyydellä, HDR10-tuella ja nopeilla liitännöillä.Tutustu ominaisuuksiin
    alv. 0%
    Energialuokka
    Avainominaisuudet
    • 34" WQHD QD-OLED -paneeli
    • 0,03 vasteaika, 360 Hz virkistystaajuus
    • 2x HDMI 2.1; 1x DisplayPort 2.1
    Katso tekniset tiedot
    34'' ASUS ROG Swift PG34WCDN -näyttö yhdistää QD‑OLED‑tekniikan vaikuttavaan 3 440x1 440 pikselin tarkkuuteen. 1800R‑kaarevuus ja e-urheilutason 360 Hz virkistystaajuus luovat saumattoman pelikuvan. 0,03 ms vasteaika takaa sulavan, haamukuvattoman liikkeen. ASUS BlackShield -kalvo ja RGB Stripe Pixel -tekniikka parantavat kuvan selkeyttä, mikä tekee näytöstä huippuvalinnan sekä pelaamiseen että tuottavaan työskentelyyn.
    Näyttö ja nopeus
    Jopa 360 Hz virkistystaajuus ja 0,03 ms vasteaika pitävät liikkeen terävänä ja selkeänä. 34‑tuumainen WQHD 21:9 -paneeli 1800R‑kaarevuudella tarjoaa panoraamamaisen, mukaansatempaavan pelikokemuksen. Heijastuksenestopinta säilyttää kontrastin ja kuvan selkeyden.
    Kuvanlaatu ja kestävyys
    HDR ja väritarkkuus
    Liitännät ja hallinta
    Näytössä on DisplayPort 2.1a, HDMI 2.1 ja USB‑C, jossa on 90 W Power Delivery. Se tukee ultralaajaa kuvaa korkealla virkistystaajuudella ja mahdollistaa yksikaapeliset kannettavan tietokoneen kytkennät. Sisäänrakennettu KVM‑kytkin ja DisplayWidget Center -sovellus yksinkertaistavat oheislaitteiden hallintaa ja näytön profiilien säätöä.
    OLED-hoito ja luotettavuus
    Ergonomia
    Säädettävä jalusta tarjoaa kallistus-, kääntö- ja korkeussäädöt miellyttävää katselua varten. 100 × 100 mm VESA-kiinnitysyhteensopivuus mahdollistaa monipuoliset asennusvaihtoehdot.