  • Lenovo Legion 27Q-10 26,5" QHD/QD-OLED/240 Hz/0,3 ms pelinäyttö
    Tuotetta ei ole vielä arvioitu.0
    Lenovo
    Tuotteen perustiedot
    Koe huippuluokan pelaaminen 26,5" Lenovo Legion 27Q-10 QHD/QD-OLED/240 Hz/0,3 ms -pelinäytöllä. Se tarjoaa erinomaisen nopeuden, eloisat värit ja erinomaisen tarkkuuden kilpapelaamiseen.Tutustu ominaisuuksiin
    GoldLenovo
    Valmistajan EcoVadis-luokitusLue lisää EcoVadis-luokituksesta
    alv. 0%
    Energialuokka
    Saatat tarvita myös
    Avainominaisuudet
    • 26,5" QHD QD-OLED
    • 240 Hz, 0,3 ms, 2× HDMI 2.1
    • AMD FreeSync Premium
    Katso tekniset tiedot
    Haasta rajasi eliittitason suorituskykyyn suunnitellulla 26,5" Lenovo Legion 27Q-10 QHD/QD-OLED/240 Hz/0,3 ms -pelinäytöllä. Näyttävä 26,5" QHD PureSight -näyttö, salamannopea 240 Hz virkistystaajuus ja erittäin alhainen 0,03 ms vaste tuovat vertaansa vailla olevan tarkkuuden, sulavan liikkeen ja elävältä tuntuvan värisyvyyden kilpailulliseen ja mukaansatempaavaan pelaamiseen.
    QHD PureSight QD-OLED -näyttö
    Upeat värit ja tarkkuus
    240 Hz-virkistystaajuus ja 0,03 ms vaste
    Pysy kilpailun kärjessä ultrasulavan 240 Hz virkistystaajuuden ja nopean 0,03 ms MPRT -vasteen ansiosta — liike pysyy terävänä ja haamukuva vapaana jopa nopeatempoisissa taisteluissa.
    AMD FreeSync Premium
    Mukavuus kohtaa hallinnan
    Edistyneet liitännät
    Tärkeimmät ominaisuudet
    - 26,5" QHD 2560×1440 QD-OLED -näyttö
    - 240 Hz virkistystaajuus, 0.03ms vasteaika
    - 99 % sRGB- ja 99 % DCI-P3 -väriavaruus
    - AMD FreeSync Premium- ja Adaptive Sync -tuki
    - Eyesafe 2.0 -sertifioitu matalan sinisen valon teknologia
    - HDR10-tuki
    Liitännät
    - 2× HDMI 2.1
    - 1× DisplayPort 1.4
    - 3.5 mm kuulokelähtö