  • Acer Nitro V16 R7-260/16/1TB/RTX5070 16" kannettava
    Tämä tuote on saanut arvion 4.3/5.4.36
    AcerFeatureIcon
    Tuotteen perustiedot
    16" Acer Nitro V16 -kannettava tarjoaa AMD Ryzen™ 7 260 -prosessorin, GeForce RTX 5070 -näytönohjaimen ja runsaan 1024 GB SSD-muistin, mikä takaa häiriöttömän pelikokemuksen.Tutustu ominaisuuksiin
    SilverAcer
    Valmistajan EcoVadis-luokitusLue lisää EcoVadis-luokituksesta
    alv. 0%
    Laturi sisältyy tuotteeseen
    135135USB PD
    Tekniset tiedot: R7-260/16/512/RTX5070
    Saatat tarvita myös
    Avainominaisuudet
    • AMD Ryzen™ 7 260 -prosessori
    • GeForce RTX 5070 -näytönohjain
    • 16 GB DDR5 RAM, 1TB M.2 SSD
    Katso tekniset tiedot
    • TCO Certified
      TCO Certified
      Lue lisää
    16" Acer Nitro V16 -kannettavalla voit uppoutua pelihetkiin. AMD Ryzen™ 7 260 -prosessorin, GeForce RTX 5070 -näytönohjaimen ja 16 GB DDR5 RAM -muistin ansiosta se yhdistää tehokkaan suorituskyvyn ja älykkään muotoilun 16" IPS WUXGA -näytöllä.
    Suorituskyky
    AMD Ryzen™ 7 260 -prosessorilla varustettu kannettava sisältää 8 ydintä ja maksimissaan 5,1 GHz turbotaajuuden. Tämä kokoonpano takaa, että kannettava suoriutuu vaativista tehtävistä ja moniajoista vaivatta. 16 GB DDR5 RAM -muisti parantaa suorituskykyä entisestään, tarjoten jopa 5600 MT/s muistinopeudet.
    NVIDIA GeForce RTX 5070
    16" WUXGA-näyttö
    16-tuumainen WUXGA-näyttö tarjoaa 180 Hz virkistystaajuuden. Tämä suorituskykyinen näyttö varmistaa, että jokainen kuva piirtyy tarkasti, tarjoten sulavan ja virheettömän visuaalisen kokemuksen, joka voi antaa sinulle etulyöntiaseman nopeatempoisissa peleissä. 100 % sRGB-väriavaruus tarjoaa eloisat ja tarkat värit, jotka tekevät pelisessiosta entistä mukaansatempaavamman.