Tietoa tuoteturvallisuudesta ja tietojenkäsittelystä
Täältä löydät tietoa yleisestä tuoteturvallisuudesta sekä valmistajistamme
Kymmenen vuotta kentällä herruutta.
Adidas saavutti ensimmäisen maailmanlistan ykkössijan, voitti unohtumattomia mestaruuksia ja rakensi yhteisön, joka kasvoi yhdessä valikoiman kanssa, joka muutti kaiken. Adipower ei ainoastaan todistanut padelin kehitystä – se auttoi muokkaamaan sitä. Innovaatiota, voimaa ja hallintaa niiden käsissä, jotka tekevät historiaa jokaisella pisteellä.
Viimeisenä kunnianosoituksena Adipower Legend, jonka on signeerannut Seba Nerone – lajin ikuinen ikoni ja sinnikkyyden, intohimon ja perinnön symboli.
Maila jakaa numeron 10, joka symboloi täydellisyyttä, suuruutta ja kulkemaamme polkua.
Kymmenen vuotta Adipoweria.
| Product line | Adipower |
| Weight | 360-375 g |
| Core | 38 mm |
| Profile | 38 mm |
| Balance | High |
| Shape | Diamond |
| PlayerProfile | Pro |
| Inner core | Eva Soft Performance |
| Frame | 100% Carbon |
| Outer core | CARBON 3K |
| Control/Power | Power |
| Model | Men |