KD65XF8505BAE
KD65XF8505BAE
TV, ääni ja älykoti, Televisiot ja tarvikkeet, Televisiot
Sony
947
alv. 0%
EnergialuokkaEnergiamerkintä
Avainominaisuudet
- 65" 4K UHD LED TV, Triluminos-näyttö
- 4K HDR prosessori X1, 100Hz paneeli