  • TCL 32" LED TV H32B3803 (musta)
    Tuotetta ei ole vielä arvioitu.0
    TCL
    Tuotteen perustiedot
    Ohut 32" LED-TV Pure Image 3 kuvanparannustekniikalla. Televisiossa on USB- ja HDMI -liitännät. Antenni- ja kaapeliverkon digivirittimet.Tutustu ominaisuuksiin
    GoldTCL
    Valmistajan EcoVadis-luokitusLue lisää EcoVadis-luokituksesta
    Avainominaisuudet
    • 32" LED-TV
    • HD -kuvanlaatu
    • USB multimedia selain
    Katso tekniset tiedot
    Tyylikkäästi muotoiltu HD-Ready 32" TCL LED-TV tuottaa laadukkaan kuvan. Vain 15 mm ohut televisio sulautuu saumattomasti kodin sisustukseen.
    Ominaisuudet:
    - 2x 5 W stereokaiuttimet