  • AOC 24G2SPAE/BK 24" pelinäyttö
    AOC 24G2SPAE/BK 24" pelinäyttö
    Tuotetta ei ole vielä arvioitu.0
    AOC 24G2SPAE/BK 24" pelinäyttö
    AOC
    Tuotteen perustiedot
    24" AOC 24G2SPAE/BK -pelinäyttö vetää sinut toiminnan keskelle kookkaan IPS-näyttöpaneelin avulla. 165 Hz virkistystaajuuden ansiosta pelit pyörivät sulavasti ja Adaptive Sync -teknologia estää näytön repeilyn ja viiveen.Tutustu ominaisuuksiin
    alv. 0%
    Uudenveroinen - ei alkuperäistä pakkausta
    Asiakaspalautus. Uudenveroinen, ei alkuperäistä pakkausta. sis. myyntipakkauksen tarvikkeet.
    Energialuokka
    Avainominaisuudet
    • 24" 165 Hz Full HD IPS -paneeli
    • 1 ms vasteaika
    • Adaptive Sync
    Katso tekniset tiedot
    24" AOC CQ32G2SE/BK -pelinäyttö ympäröi sinut tarkoilla peligrafiikoilla ja antaa kilpailullisen edun 165 Hz virkistystaajuuden ja 1 ms vasteajan ansiosta, jotka muuttavat refleksisi seuraavaksi voitoksi.
    Full HD IPS -paneeli
    Korkea virkistystaajuus
    165 Hz IPS-paneelin avulla saat aina välittömän komentovasteen ja ällistyttävän sujuvat siirtymät, taaten huippusulavan katselukokemuksen yhdessä 1 ms vasteajan kanssa, joka antaa edun vihollisia vastaan.
    Adaptive Sync
    Ominaisuudet:
    - 24-tuumainen / 60 cm IPS LED -paneeli
    - Suurin tuettu resoluutio: Full HD 1920x1080
    - 165 Hz virkistystaajuus
    - 1 ms vasteaika
    - 1000:1 kontrastisuhde
    - 80 000 000:1 dynaaminen kontrasti
    - 300 cd/m2 kirkkaus
    Liitännät
    - 2 digitaalista HDMI v2.0 -tuloporttia
    - Digitaalinen DisplayPort v1.2 -tuloportti
    - VGA-portti
    - 3,5 mm kuulokelähtö