  • LG UltraGear 27GP850P 27" pelinäyttö
    Tuotetta ei ole vielä arvioitu.0
    LG
    Tuotteen perustiedot
    27" LG UltraGear -pelinäyttö tuo elämää grafiikoihin QHD Nano IPS -näyttöpaneelin ansiosta, joka kattaa 98 % DCI-P3-väriavaruudesta ja tukee HDR400-standardia. Nauti erittäin sulavasta liikkeestä 165 Hz virkistystaajuuden ja 1 ms vasteajan ansiosta.Tutustu ominaisuuksiin
    PlatinumLG
    Valmistajan EcoVadis-luokitusLue lisää EcoVadis-luokituksesta
    alv. 0%
    Uudenveroinen - alkuperäisessä pakkauksessa
    Asiakaspalautus. Uudenveroinen, alkuperäispakkauksessa, sis. myyntipakkauksen tarvikkeet.
    EnergialuokkaEnergiamerkintä
    Avainominaisuudet
    • 27" QHD Nano IPS -paneeli, 165 Hz
    • NVIDIA G-Sync, HDR400, 1 ms
    • HDMI, DP, USB
    Katso tekniset tiedot
    27" LG UltraGear -pelinäyttö tarjoaa mukaansatempaavan ja yksityiskohtaisen pelikokemuksen yhdessä viiveettömien ruutuvaihtojen ja matalan vasteajan kanssa. Lähes kehyksetön muotoilu vähentää näköesteitä ja tarjoaa huomiota herättävän ulkonäön, joka on varmasti peliasemasi keskipiste.
    Mukaansatempaava pelikokemus
    QHD IPS -paneeli
    Lähes reunaton QHD-näyttö 2560 x 1440 -resoluutiolla, 16:9 kuvasuhteella, 165 Hz virkistystaajuudella ja 1 ms vasteajalla tempaa sinut mukaan pelien maailmaan.
    Sync-teknologiat
    Ominaisuudet:
    -27-tuumainen/68,58 cm Nano IPS -paneeli
    - 2560 x 1440 QHD -resoluutio
    - 16:9 kuvasuhde
    - 1000:1 tyypillinen kontrasti
    -1 ms vasteaika
    - HDR400
    - 400 cd/m2 kirkkaus
    Ergonomia:
    - VESA 100 x 100 -seinäkiinnitys
    - 15/-5° kallistus
    - 11 cm korkeussäätö
    Liitännät:
    - Kaksi digitaalista HDMI 2.0 -porttia
    - Digitaalinen DisplayPort 1.4 -tuloportti
    - Kaksi USB 3.0 -porttia
    - 3,5 mm ääniportti