  • ASUS ROG Strix XG27ACDNG 27/QHD/OLED/360Hz/0,03ms pelinäyttö
    Tämä tuote on saanut arvion 5/5.53
    Asus
    Tuotteen perustiedot
    27" Asus XG27ACDNG -pelinäyttö tarjoaa sulavan kuvan intensiivisiin pelisessioihin ja luoviin tehtäviin. QD-OLED-paneeli antaa eloisat värit ja toimii 360 Hz taajuudella tarjoten tasaista kuvaa yhdessä OLED Anti-flicker -teknologian kanssa.Tutustu ominaisuuksiin
    alv. 0%
    Energialuokka
    Saatat tarvita myös
    Avainominaisuudet
    • 26,5" QD-OLED -paneeli
    • 360 Hz virkistystaajuus
    • HDMI 2.1, DisplayPort 1.4
    Katso tekniset tiedot
    promotion
    Lue lisää
    27" Asus XG27ACDNG -pelinäytön avulla voit lähteä peliseikkailuun, joka on täynnä eloisaa, repeytymätöntä visuaalisuutta, joka pitää sinut pystyssä verkkoympäristössä. 360 Hz virkistystaajuus ja OLED Anti-flicker -teknologia sekä mukautettu jäähdytyselementti varmistavat, että voit virittäytyä pelisession aikana ilman häiriöitä.
    QD-OLED-paneeli
    26,5-tuumainen QD-OLED-paneeli tarjoaa terävän QHD 1440p -resoluution, joka tuo yksityiskohdat esiin. QD-OLED-teknologia tarjoaa syvän kontrastin, kirkkaat värit ja laajat katselukulmat. Näytön 360 Hz virkistystaajuus ja 0,03 ms harmaa-harmaa (GTG) vasteaika auttavat sinua pysymään kilpailukykyisenä verkkopelaamisessa.
    Kehittyneet pelitoiminnot
    Tärkeimmät ominaisuudet
    - 26,5-tuumainen QD-OLED-paneeli
    - Maksimiresoluutio: QHD 2560 x 1440
    - 360 Hz virkistystaajuus