  • Asus TUF VG34VQL3A 34" WQHD/VA/180Hz/HAS pelinäyttö
    Tämä tuote on saanut arvion 4.6/5.4.626
    Asus
    Tuotteen perustiedot
    Kaareva Asus TUF -pelinäyttö tuo sinut keskelle toimintaa. WQHD-resoluutio tarkoittaa, että kuva on huipputarkka jopa suurella 34-tuumaisella näytöllä. Siinä on FreeSync-tuki ja näyttö toimii 180 Hz taajuudella tarjoten sulavan kuvan.Tutustu ominaisuuksiin
    alv. 0%
    Energialuokka
    Saatat tarvita myös
    Avainominaisuudet
    • 34" WQHD 1440p VA -paneeli
    • 180 Hz, AMD FreeSync Premium Pro
    • 2x HDMI, 2x DisplayPort, 2x USB-A
    Katso tekniset tiedot
    promotion
    Lue lisää
    Kaareva Asus TUF Gaming VG34VQL3A 34" -pelinäyttö antaa sinun nauttia suosikeistasi aivan eri tasolla. Mukaansatempaava kaareva VA-paneeli tarjoaa upeat värit, syvän kontrastin ja suuren kirkkauden. Asus Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) -tekniikka yhdessä 1 ms vasteajan (GtG) ja AMD FreeSync Premium Pro -tekniikan kanssa eliminoi tehokkaasti haamukuvia ja repeilyä, mikä takaa terävät pelinäkymät korkeilla ruutunopeuksilla.
    WQHD VA -paneeli
    Korkea virkistystaajuus
    Pelinäytössä on korkea, jopa 180 Hz virkistystaajuus, jonka ansiosta näet vihollisesi liikkeet paljon tarkemmin. Yhdessä 1 ms vasteajan ja AMD FreeSync Premium Pro -tekniikna kanssa näyttö tarjoaa uskomattoman sulavan liikkeen ja sujuvan pelaamisen.
    Muut ominaisuudet
    - 34-tuumainen WQHD VA -paneeli
    - Korkein tuettu resoluutio: 3440 x 1440
    - Kontrastisuhde: 4000:1
    - Kirkkaus: 400 cd/m2
    - Virkistystaajuus: 180 Hz
    - 125 % sRGB-väriavaruuden kattavuus
    - VESA Display HDR400
    - AMD FreeSync Premium Pro
    - Vasteaika: 1 ms
    Liitännät
    - Kaksi digitaalista HDMI 2.0 -tuloa
    - Kaksi digitaalista DisplayPort 1.4 -tuloa
    - Kaksi USB-A 3.2 Gen 2 -porttia
    - USB-B 3.2 Gen 2 -portti
    - 3,5 mm ääniliitäntä