  • HP Envy X360 R5-8640HS/16/512 2-in-1 kannettava
    Tämä tuote on saanut arvion 3/5.32
    HP
    Tuotteen perustiedot
    PlatinumHP
    Valmistajan EcoVadis-luokitusLue lisää EcoVadis-luokituksesta
    alv. 0%
    Koko (tuuma): 16
    Tekniset tiedot: R5 8640HS / 16GB RAM / 512GB SSD
    Avainominaisuudet
    • AMD Ryzen 5 8640HS -prosessori
    • 16" 120 Hz 2.8K OLED -kosketusnäyttö
    • 16 GB LPDDR5 RAM, 512 GB SSD
    Katso tekniset tiedot
    Enemmän kuinPC
    Tämä tietokone ei täytä Enemmän kuin PC -vaatimuksia.info2
    Tutustu laajaan valikoimaanEnemmän kuin PC -tietokoneet
    Enemmän Suorituskykyä
    Enemmän Akkua
    Enemmän Vapautta
    Enemmän Luovuutta
    Lämpötila (tyhjäkäynnillä) 3/5
    Lämpötila (kuorma) 4/5
    Äänitaso 4/5
    Laptop icon
    Akku
    7h 13m
    Akku
    • Testattu: DigabiOS 2417D (Nihonium)
    • USB hiiri/näppäimistö: toimii
    • Kuulokkeet: toimii
    • Ethernet: toimii (vaatii adapterin)
    • WLAN: ei toimi
    Tehokas Ryzen-prosessori
    Käännettävä OLED-kosketusnäyttö
    Tekoälyominaisuudet
    SSD-tallennustila
    Liitännät
    - Kaksi USB-A 3.2 Gen 2 -porttia
    - Kaksi USB-C 3.2 Gen 2 -porttia
    - Huippunopea WiFi 6E, Bluetooth 5.3
    - 3,5 mm yhdistetty kuuloke-/mikrofoniliitäntä