  • Lenovo IdeaPad Pro 5 R7-8HS/16/512 16" kannettava
    Tämä tuote on saanut arvion 5/5.52
    Lenovo
    Tuotteen perustiedot
    16" Lenovo IdeaPad Pro 5 -kannettava tarjoaa 16-tuumaisen IPS-näytön, jossa on 120 Hz virkistystaajuus, kahdeksanytimisen AMD Ryzen 7 -prosessorin, 16 GB DDR5 RAM -muistia ja erittäin nopean M.2 PCIe SSD -tallennustilan.Tutustu ominaisuuksiin
    GoldLenovo
    Valmistajan EcoVadis-luokitusLue lisää EcoVadis-luokituksesta
    alv. 0%
    Näytön tyyppi: IPS
    Tarkka yhdistelmä puuttuu
    Tekniset tiedot: R7 8845HS / 16GB RAM / 512GB SSD
    Avainominaisuudet
    • AMD Ryzen™ 7 8845HS -prosessori
    • 16" 2.5K IPS -näyttö
    • 16 GB DDR5 RAM, 512 GB SSD
    Katso tekniset tiedot
    Enemmän kuinPC
    Tämä tietokone ei täytä Enemmän kuin PC -vaatimuksia.info2
    Tutustu laajaan valikoimaanEnemmän kuin PC -tietokoneet
    Enemmän Suorituskykyä
    Enemmän Akkua
    Enemmän Vapautta
    Enemmän Luovuutta
    Lämpötila (tyhjäkäynnillä) 4/5
    Lämpötila (kuorma) 5/5
    Äänitaso 2/5
    Laptop icon
    Akku
    12h 28m
    Akku
    • Testattu: DigabiOS 2417D (Nihonium)
    • USB hiiri/näppäimistö: toimii
    • Kuulokkeet: toimii
    • Ethernet: toimii (vaatii adapterin)
    • WLAN: toimii
    • Muita kommentteja: -
    Nauti sujuvasta suorituskyvystä missä tahansa oletkin 16" Lenovo IdeaPad Pro 5 -kannettavan avulla. Kannettavassa on 16 tuuman OLED-näyttö 120 Hz virkistystaajuudella, joka on tasainen ja tarjoaa loistavat värit. Kahdeksanytiminen AMD Ryzen 7 -prosessori yhdessä16 GB RAM-muistin kanssa varmistavat, että voit suoritutua vaativista tehtävistä ja moniajosta sujuvasti.Lisäksi 512 GB SSD-tallennustila lataa tietosi silmänräpäyksessä.
    Tehokas Ryzen-prosessori
    120 Hz WQXGA-näyttö
    16-tuumaisessa IPS LED -näytössä on kristallinkirkas ja yksityiskohtainen 2560 x 1600 pikselin WQXGA-tarkkuus. Näyttö tarjoaa tasaisen 120 Hz virkistystaajuuden, ja kapeat sivukehykset maksimoivat käytettävän näyttötilan aiheuttamatta turhia häiriötekijöitä. IPS-tekniikka tarjoaa syvemmän kontrastin, kirkkaammat värit ja laajemmat katselukulmat.
    SSD-tallennustila
    HDMI
    Liitännät
    - USB-C 4 Gen 3x2 -portti
    - USB-C 3.2 Gen 2 -portti
    - Kaksi USB-A 3.2 Gen 1 -porttia
    - HDMI-portti
    - SD-korttipaikka
    - 3,5 mm kuuloke-/mikrofoniliitäntä
    - WiFi 6E, Bluetooth 5.2
    Muut ominaisuudet
    - 2 W stereokaiuttimet Dolby Atmos -optimoinnilla