  • Acer Nitro 16 R7-7HS/16/512/4060/165 Hz 16" pelikannettava
    Tuotetta ei ole vielä arvioitu.0
    Acer
    Tuotteen perustiedot
    SilverAcer
    Valmistajan EcoVadis-luokitusLue lisää EcoVadis-luokituksesta
    alv. 0%
    Uudenveroinen - alkuperäisessä pakkauksessa
    Asiakaspalautus. Uudenveroinen, alkuperäispakkauksessa, sis. myyntipakkauksen tarvikkeet.
    Avainominaisuudet
    • AMD Ryzen™ 7-7735HS -prosessori
    • Nvidia Geforce RTX 4060 -näytönohjain
    • 16 GB DDR5 RAM, 512 GB NVMe SSD
    Katso tekniset tiedot
    Enemmän kuinPC
    Tämä tietokone ei täytä Enemmän kuin PC -vaatimuksia.info2
    Tutustu laajaan valikoimaanEnemmän kuin PC -tietokoneet
    Enemmän Suorituskykyä
    Enemmän Akkua
    Enemmän Vapautta
    Enemmän Luovuutta
    Lämpötila (tyhjäkäynnillä) 4/5
    Lämpötila (kuorma) 5/5
    Äänitaso 2/5
    Laptop icon
    Akku
    9h 31m
    Akku
    16 " Acer Nitro - pelikannettava tarjoaa täydellisen pelikokemuksen tien päällä tehokkaan Ryzen 7 -prosessorin ja GeForce RTX 4060 -näytönohjaimen ansiosta, joten voit nauttia upeasta pelisuorituskyvystä ja henkeäsalpaavasta kuvanlaadusta. Kannettavassa on 16-tuumainen IPS-näyttö 165 Hz virkistystaajuudella, mikä takaa äärimmäisen sulavan ja herkän pelikokemuksen.
    Tehokas Ryzen-prosessori
    Seuraavan sukupolven grafiikka
    165 Hz FHD+-näyttö
    16 tuuman IPS-näytössä on 1920 x 1200 pikselin FHD+-resoluutio, joten voit nauttia peleistä ja HD-videoista maksimaalisesti. IPS-tekniikka takaa laajemmat katselukulmat, kirkkaammat värit ja syvemmät mustat, ja 165 Hz virkistystaajuuden ansiosta voit olla varma, että pelisessiot näyttävät ja tuntuvat upeilta.
    SSD-tallennustila
    HDMI
    Liitännät
    - USB-A 2.0 -portti
    - USB-C 3.2 Gen 2 -portti
    - Kaksi USB-A 3.2 Gen 1 -porttia
    - HDMI-lähtöportti
    - Huippunopea WiFi-6E
    - 2,5 Gigabit Ethernet -portti
    - Bluetooth 5.3
    - 3,5 mm yhdistetty kuuloke-/mikrofoniliitäntä