  • LG UltraFine 27UQ850V 27" näyttö
    Tuotetta ei ole vielä arvioitu.0
    LG
    Tuotteen perustiedot
    27" LG UltraFine 27UQ850V -näytössä on erittäin terävä 4K Ultra HD IPS -paneeli upeilla väreillä, joka sopii täydellisesti sekä työhön että viihteeseen. Näytössä on HDR400-tuki ja 98 % DCI-P3-väriavaruuden kattavuus, joten kuva on kirkas ja eloisa.Tutustu ominaisuuksiin
    PlatinumLG
    Valmistajan EcoVadis-luokitusLue lisää EcoVadis-luokituksesta
    alv. 0%
    Energialuokka
    Koko (tuuma): 27
    Saatat tarvita myös
    Avainominaisuudet
    • 27" 4K Ultra HD IPS -paneeli
    • 60 Hz, AMD FreeSync
    • 2x HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, USB-C
    Katso tekniset tiedot
    promotion
    Lue lisää
    27" LG UltraFine 27UQ850V -näyttö tarjoaa erittäin yksityiskohtaisen kuvan 4K UltraHD -resoluution ansiosta. Sen IPS-paneeli tarjoaa eloisat värit ja laajat katselukulmat. AMD FreeSync varmistaa, ettei epätarkkuutta tai repeilyä esiinny. Lisäksi näytössä on runsaasti liitäntävaihtoehtoja.
    Ultra HD IPS -paneeli
    HDR-sertifioitu
    Synkronointitekniikka
    USB-C-liitäntä
    Vähemmän kaapelisotkua työpöydälläsi. Käännettävä USB-C-portti mahdollistaa nopeat tiedonsiirrot ja tarjoaa jopa 90 W tehon.
    Tärkeimmät ominaisuudet
    - 27-tuumainen IPS-paneeli
    - 3840 x 2160 pikselin 4K Ultra HD -resoluutio
    - Kontrastisuhde: 1400:1
    - Virkistystaajuus: 60 Hz
    - Vasteaika: 5 ms
    - AMD FreeSync
    - VESA DisplayHDR 400
    - 98 % DCI-P3-väriavaruuden kattavuus
    - Kirkkaus: 400 cd/m2
    - Integroidut kaiuttimet (2x 5 W)
    Ergonomia
    - 20/-5° kallistus
    - 11 cm korkeussäätö
    - Kääntö (myötäpäivään)
    - VESA 100 x 100
    Liitettävyys
    - Kaksi HDMI 2.1 -porttia
    - DisplayPort 1.4 -portti
    - USB-C-portti (90 W Power Delivery)
    - Kaksi USB-A -porttia
    - USB-B-portti
    - 3,5 mm liitin