  • LG UltraWide 38WR85QC 38" kaareva näyttö
    Tuotetta ei ole vielä arvioitu.0
    LG
    Tuotteen perustiedot
    38" kaarevan LG UltraWide 38WR85QC -näytön Nano IPS -paneeli tuottaa upeita värejä, ja WQHD+-tarkkuuden ansiosta kuva on myös terävä. Näyttö toimii 144 Hz taajuudella ja siinä on 1 ms vasteaika, joten se sopii erinomaisesti työhön ja pelaamiseen.Tutustu ominaisuuksiin
    PlatinumLG
    Valmistajan EcoVadis-luokitusLue lisää EcoVadis-luokituksesta
    alv. 0%
    Energialuokka
    Avainominaisuudet
    • 38" WQHD+ Nano IPS -paneeli
    • 144 Hz, 1 ms, G-Sync, FreeSync
    • 2x HDMI, DisplayPort, USB-C
    Katso tekniset tiedot
    38" kaareva LG UltraWide 38WR85QC -näyttö tarjoaa erittäin yksityiskohtaisen kuvan WQHD+-resoluutiolla. Sen Nano IPS -paneeli tarjoaa upeat värit sekä laajat katselukulmat. 144 Hz virkistystaajuuden ja 1 ms vasteajan yhdistelmä tarkoittaa, että se on täydellinen myös pelaamiseen. Eikä sillä ole väliä, minkä merkkistä näytönohjainta käytät - tämä näyttö tukee sekä AMD FreeSync Premium Pro- että NVIDIA G-Sync -tekniikkaa.
    WQHD+ Nano IPS -paneeli
    Nauti huipputerävästä kuvasta Wide Quad HD+ -resoluutiolla, joka on erittäin yksityiskohtainen jopa valtavaan näyttöön nähden. Voit odottaa upeita näkymiä värikkäällä ja huipputarkalla Nano IPS -paneelilla. Se kattaa 98 % DCI-P3-väriavaruudesta ja tarjoaa jopa 450 nitin kirkkauden, joten kuva on eloisa. Näytön virkistystaajuus on 144 Hz, joten voit odottaa jokaisen liikkeen olevan pehmeää ja sulavaa.
    HDR-sertifioitu
    Synkronointitekniikka
    Kaareva näyttö
    USB-C-liitäntä
    Vähemmän kaapelisotkua työpöydälläsi. Käännettävä USB-C-portti mahdollistaa nopeat tiedonsiirrot ja tarjoaa jopa 90 W tehon.
    Tärkeimmät ominaisuudet:
    - 38-tuumainen NanoIPS-paneeli
    - 3840 x 1600 pikselin WQHD+ -resoluutio
    - Virkistystaajuus: 144 Hz
    - Tyypillinen kontrasti: 700:1
    - Vasteaika: 1 ms
    - Kirkkaus: 450 nit
    - HDR600-tuki
    - NVIDIA G-Sync- ja AMD FreeSync Premium Pro -tuki
    - 98 % DCI-P3-väriavaruuden kattavuus
    - Kuvasuhde: 21:9
    Ergonomia:
    - 25°/-5° kallistus
    - 15° kääntäminen
    - 11 cm säädettävä korkeus
    - VESA 100x100 -yhteensopiva
    - Integroidut kaiuttimet (2x 7 W)
    Liitettävyys:
    - Kaksi HDMI 2.1 -porttia
    - DisplayPort 1.4 -portti
    - USB-C-portti 90 W virransyötöllä