  • Samsung Essential S3 24/FHD/IPS/100Hz/5ms
    Tämä tuote on saanut arvion 4.3/5.4.39
    Samsung
    Tuotteen perustiedot
    24” Samsung S24D300 -näyttö tarjoaa selkeää kuvaa FullHD-resoluutiolla ja IPS-paneelilla, jossa on nopea 5 ms vasteaika ja tasainen 100 Hz virkistystaajuus. Näytössä on myös HDMI-liitäntä saumatonta liitettävyyttä varten.Tutustu ominaisuuksiin
    SilverSamsung
    Valmistajan EcoVadis-luokitusLue lisää EcoVadis-luokituksesta
    alv. 0%
    Energialuokka
    Saatat tarvita myös
    Avainominaisuudet
    • 24" Full HD IPS -paneeli
    • 100 Hz virkistystaajuus, 5 ms vasteaika
    • 1x HDMI 1.4
    Katso tekniset tiedot
    promotion
    Lue lisää
    24" Samsung S24D300 -näyttö on monipuolinen näyttöratkaisu, joka sopii sekä työhön että viihteeseen. 1920x1080 pikselin Full HD -resoluutiolla varustettu näyttö tarjoaa kirkkaat ja eloisat kuvat. IPS-paneeli takaa tarkan värintoiston ja laajat katselukulmat, mikä tekee siitä sopivan monenlaiseen käyttöön.
    Full HD -tarkkuus
    IPS-teknologia
    Sulava suorituskyky
    100 Hz virkistystaajuus parantaa liikkeen sulavuutta, vähentää epäterävyyttä ja tarjoaa paremman katselukokemuksen.
    Tärkeimmät ominaisuudet
    - 24-tuumainen IPS-paneeli
    - Resoluutio: 1920 x 1080
    - 100 Hz virkistystaajuus