Tietoa tuoteturvallisuudesta ja tietojenkäsittelystä
Täältä löydät tietoa yleisestä tuoteturvallisuudesta sekä valmistajistamme
Tietoa myyjästä -
Zoomici offers a unique solution for consumers, giving them access to thousands of top quality products from various European suppliers on e-commerce platforms. We negotiate directly with wholesalers, guaranteeing competitive prices on high quality products. We also help smaller suppliers reach a wider audience, providing a platform for their online business. We are committed to ensuring customer satisfaction by offering prompt and professional assistance with any questions or concerns. We believe that quality customer service is the key to a successful and lasting shopping experience.
| 3D-duelig: | Ja (3D briller solgt separat) |
| Dimensioner (B x D x H): | 31.3 cm x 24 cm x 11.37 cm |
| Effekt: | AC 100-240 V |
| Enhedstype: | DLP-projektor - 1080p |
| Farvesupport: | 1,07 milliarder farver (30-bit) |
| Højttalere: | Højtaler(e) - intern |
| Indbygget udstyr: | Højttaler |
| Kontrastforhold: | 10000:1 |
| Lampes livscyklus: | Op til 5000 time(r) - standardtilstand Op til 10000 time(r) - økonomisk tilstand Op til 12000 time(r) - ekstrem økonomisk tilstand |
| Lampetype: | 240 Watt |
| Lysstyrke: | 5200 lumen |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Opløsning: | Full HD (1920 x 1080) |
| Produktbeskrivelse: | Acer X1528Ki - DLP-projektor - bærbar - 3D - 802.11b/g/n trådløs |
| Strømforbrug ved drift: | 240 Watt |
| Video Modes: | 480p, 720p, 1080i, 1080p, 480i, 576i, 576p |
| Videoindgang: | (NTSC, SECAM, PAL, EDTV, HDTV, SDTV), IEEE 802.11b/g/n trådløs |
| Vægt: | 2.9 kg |