Philips 65" OLED805 4K UHD Smart TV 65OLED805/12
TV, ääni ja älykoti, Televisiot ja tarvikkeet, Televisiot
Philips
1999
alv. 0%
EnergialuokkaEnergiamerkintä
Avainominaisuudet
- 65'' OLED Smart TV, Ambilight
- P5 AI Perfect Picture Engine
- Android TV, Dolby Atmos
Erittäin ohut 65” Philips-älytelevisio tuo katselukokemuksen kehystensä ulkopuolelle. 805-sarjan älytelevisiolla katselet televisio-ohjelmia sekä selaat videoita ja elokuvia internetin suoratoistopalveluista nauttien samalla laitteen tarjoamista upeista väreistä. Televisiossa on sisäänrakennettuna Google Assistant, mutta se toimii myös Amazon Alexan kanssa. Voit ohjata televisiota helposti älykkään ääniohjauksen avulla.