Philips The One 50" PUS8555 4K UHD Smart TV 50PUS8555/12
TV, ääni ja älykoti, Televisiot ja tarvikkeet, Televisiot
Philips
479
alv. 0%
EnergialuokkaEnergiamerkintä
Avainominaisuudet
- 50" Smart LED TV, 3-sivuinen Ambilight
- P5 Perfect Picture Engine
- Android Smart TV, Dolby Atmos
50” Philips 4K UHD -älytelevisio tarjoaa terävän ja värikkään kuvan sekä Ambilight-teknologian, joka valaisee television takana olevan seinän älykkäillä LED-valoilla. Katsele televisiokanavia, selaa stiimauspalveluiden valikoimia ja hyödynnä älykästä ääniohjausta, jonka avulla hallitset televisiota ja muita kodin älylaitteita.